W dniu 18.10.2023 r. w Szklarskiej Porębie odbyły się zawody powiatowe w badmintona. Zespół Szkół w Starej Kamienicy reprezentowali uczniowie zarówno szkoły podstawowej jak i liceum. W rywalizacji szkół podstawowych nasze uczennice wywalczyły miejsce trzecie, natomiast chłopcy uplasowali się na miejscu piątym. W rywalizacji szkół ponadpodstawowych nasze dziewczęta także zajęły miejsce trzecie a chłopcy miejsce czwarte. Gratulujemy wszystkim startującym w zawodach i liczymy na dalsze sukcesy na arenie sportowej. Reprezentacje szkoły wystąpiły w następujących składach: szkoła podstawowa w kategorii dziewcząt: Amelia Suda, Karolina Wasilewska, w kategorii chłopców: Krzysztof Lubera, Leon Kornaga-Czartoliński. Liceum w kategorii dziewcząt: Weronika Szewczyk, Nikola Piwowar, w kategorii chłopców: Adam Kucy, Michał Ławniczak. Opiekun: Piotr Szewczyk.

Piotr Szewczyk