W dniu 31.10.2023 r. w Zespole Szkół w Starej Kamienicy odbył się szkolny turniej szachowy. W turnieju wystąpili uczniowie szkoły podstawowej oraz liceum. Zgłosiło się czterech zawodników ze szkoły podstawowej oraz czterech z liceum. Turniej rozgrywano systemem brazylijskim bez podziału na kategorie wiekowe. Po grach eliminacyjnych przyszedł czas na półfinały. W pierwszym półfinale zmierzyli się Igor Kubicki oraz Karol Misiak a zwycięzcą tego spotkania okazał się Karol Misiak. W drugim półfinale spotkali się Wiktor Sobieszczuk oraz Krzysztof Karnasiewicz. Mecz zakończył się zwycięstwem Wiktora Sobieszczuka. W meczu o trzecie miejsce Igor Kubicki okazał się lepszy od Krzysztofa Karnasiewicza i tym samym zajął trzecie miejsce w turnieju szachowym. W finale spotkali się Wiktor Sobieszczuk i Karol Misiak. Zwycięzcą turnieju szachowego okazał się Karol Misiak. Brawo!!!

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju.

Piotr Szewczyk