W dniu 18.04.2023 r. w Janowicach Wielkich odbyły się zawody powiatowe w piłce nożnej dziewcząt. W zawodach wystartowało sześć zespołów reprezentujących szkoły z Janowic Wielkich, Piechowic, Karpacza, Jeżowa Sudeckiego, Mysłakowic oraz ze Starej Kamienicy. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym” a spotkania trwały po 10 minut. W pierwszych
dwóch meczach nasze dziewczyny okazały się gorsze od swoich rywalek. W kolejnych dwóch spotkaniach był remis a o miejscu końcowym decydował ostatni mecz. Niestety naszym zawodniczkom zabrakło trochę szczęścia i nie udało się wygrać tego spotkania. Ostatecznie nasze dziewczęta zajęły V miejsce w turnieju. Gratulujemy postawy i życzymy szczęścia w kolejnych zawodach. Reprezentacja szkoły wystąpiła w składzie: Amelia Moroz (kapitan), Kinga Kucy, Wiktoria Stepaniak, Oliwia Swacha, Weronika Szewczyk, Karolina Wasilewska oraz Hanna Wdowiak.

Piotr Szewczyk