W dniach 04-06 kwietnia 2022 roku uczniowie naszej Szkoły pod opieką nauczycieli wzięli udział w wyjeździe do Warszawy. Został on zrealizowany w ramach projektu: „Uczniowie XXI wieku w Gminie Stara Kamienica”. W trakcie trzydniowej wycieczki uczniowie mieli okazję zwiedzić wspaniałe zabytki stolicy m.in. Pałac w Wilanowie, Zamek Królewski, Starówkę oraz Pałac Kultury i Nauki. Uczestnicy wyjazdu odwiedzili również warszawskie muzea tj. Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Polin i Muzeum Legii. Wielu emocji dostarczyła również wizyta w Centrum Nauki Kopernik, stanowiącego prawdziwy raj dla miłośników nauki. Młodzież mogła tu odkrywać tajemnice m.in. fizyki, chemii czy matematyki, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia i wspaniale się przy tym bawiąc. Wyjazd stał się okazją do bliższego poznania stolicy naszego kraju, dostarczając wszystkim uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń i przeżyć.

AZ,AS,ŁŚ