W dniu 28.11.2022 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w grze terenowej EKO GEOCACHING pod okiem wykwalifikowanych opiekunów: pani Anny Zielińskiej, pani Anny Sikorskiej oraz pana Piotra Szewczyka.
Celem Naszych uczniów było przejście jednej z trzech tras: pierwsza trasa – Polana Czarownic, druga oraz trzecia trasa – wzdłuż ścieżki rowerowej Słoneczny Trakt przez Wojcieszyce i Rybnicę. W grze terenowej wzięło udział 16 uczniów naszej szkoły z klasy 8a oraz 8b podzielonych na zespoły dwu i trzy osobowe. Uczniowie wraz z opiekunami wyjechali o godzinie 9:50 autobusem na wyznaczony przez organizatora obszar tj. Kromnów, Wojcieszyce, Rybnicę i przez około 2 godziny poszukiwali skarbów ukrytych w skrzynkach. Powrót do szkoły był zaplanowany na godzinę 12:20.

Gra terenowa EKO GEOCACHING polega na zdobyciu jak największej ilości punktów. Punkty zdobywa się poprzez odnajdywanie ukrytych skrzynek.
Z tym wyzwaniem poradzili sobie – Wdowiak Hanna, Szewczyk Weronika, Moroz Amelia, Bednarz Jakub, Błażków Dominik, Czerwiński Piotr, Gibes Damian, Jandourek Martin, Ławniczak Michał, Majewski Filip, Pająk Wiktor, Paszkowski Antoni, Roman Antoni, Sobieszczuk Wiktor, Taracha Igor oraz Zawadzki Jakub

Nasi uczniowie wykazali się dużą odpowiedzialnością i powrócili do szkoły z wielką torbą nagród oraz z energią na kolejne wycieczki.

Kinga Lepianka